Gönüllümüz Ol

Yeşil Vatan Gönüllüleri Uzmanlık alanları doğrultusunda gönüllü ekiplerde yer alan ve Vakıf çalışmalarına yönelik destek veren gönüllülerdir.  Yürütülen özel projelerde, belirli bir dönem ve görev tanımı kapsamında destek verirler. Vakıf çalışmalarına ofise gelmeden çevrimiçi olarak da destek verebilirler.

Kaynak Geliştirme Gönüllüleri

Merkez faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için yerel kaynak yaratılması konusunda çalışan ve yeni stratejiler üreten gönüllülerdir. Vakıf çalışmalarına kaynak yaratmak üzere çevrelerindeki kişi ya da kurumları, sponsorluk konusunda teşvik eder, ilgilenenleri Vakfımıza yönlendirirler.

İletişim ve Sosyal Medya Gönüllüleri

İletişim ve sosyal medya alanlarında ihtiyaç duyulan desteği veren gönüllülerdir. Vakıf çalışmalarının sosyal medya aracılığıyla paylaşılması ve daha çok kişiye ulaşması için Vakfın sosyal medyada takipçisi olarak çevrelerindeki insanların Vakıf faaliyetlerinden haberdar olmasını ve faaliyetleri takip etmesini sağlarlar.

Ofis Gönüllüleri

Ankara’da ikamet eden ve vakıf genel merkezi’ne gelerek Vakfımızın idari ve ofis faaliyetlerine yardımcı olan gönüllülerdir. Temsilcilik ofislerimiz olan illerde ise etkinliklere ve özel projelere yönelik ofis faaliyetlerinde görev alan, araştırma geliştirme çalışmalarına katılan, sunum ve raporların hazırlanmasında görev alan ve tüm diğer idari ve ofis faaliyetlerine destek veren gönüllülerdir.

81

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE

Ağaçlandırma ve doğal yaşamı koruma faaliyetlerimize destek olmak için bize katılın.

01
İl Temsilcileri:

 Vakfımızın faaliyetlerini il genelinde yürütmekle sorumlu olan ve ilinde Vakfımızı temsil eden gönüllülerdir. 

02
İlçe - Mahalle Sorumluları

Vakfımızın faaliyetlerini bulundukları ilçe ve mahallede yürütmekle sorumlu olan gönüllülerdir.

03
Gençlik Başkanları

Vakfımızın üniversite öğrencilerinden oluşan, kulüp ve öğrenci topluluğu olarak faaliyetlerini yürüten gönüllü örgütlenmesidir.

VAKFIMIZIN TEŞKİLATLANMA GÖNÜLLÜSÜ OL

    Ara
    Cart