ADINIZI DOĞADA YAŞATIN

Şahsınızın yanı sıra dost ve yakınlarınız adına fidan bağışı yaparak; hatıra ormanı, koruluk, park kurabilir, her hangi bir kamusal alanı yeşillendirebilirsiniz. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmanızı sağlarken, dost ve yakınlarınızın isimlerini yaşatabilirsiniz.

Vakıf olarak Hatıra Ormanı çalışmalarımızı, Orman Genel Müdürlüğü’nün o yıl için ağaçlandırma programına aldığı sahalarda yürütüyoruz.

Yeşil Vatan Türkiye Ağaçlandırma alanlarına fidan bağışlamak isterseniz;

Yeşil Vatan Ormanıları ağaçlandırma çalışmalarımızda  talebiniz doğrultusunda bağışladığınız her bir fidan için üzerinde kurumunuzun logosunun bulunduğu ve isminin yazılı olduğu fidan bağış sertifikaları da düzenleyebiliriz.

Kurumsal Hatıra Ormanı

Kurumunuz adına Hatıra Ormanı oluşturulabilmesi için, sahaya en az 10.000 adet fidan bağışı yapılması gerekmektedir. Fidan dikimlerinin ardından sahaya kurumunuzun isminin ve logosunun bulunduğu bir tabela dikmekteyiz. 

Bireysel Hatıra Ormanı

Dilerseniz sevdikleriniz adına da Bireysel Hatıra Ormanı oluşturulabilirsiniz. Bireysel Hatıra Ormanı oluşturulabilmesi için ise sahaya en az 2.000 adet fidan bağışı yapılması gerekmektedir. Fidan dikimlerinin ardından sahaya sevdiklerinizin isminin bulunduğu bir tabela dikmekteyiz. 

Ağaçlandırma Fidan Bağışı

Yeşil Vatan Ormanıları ağaçlandırma çalışmalarımızda talebiniz doğrultusunda bağışladığınız her bir fidan için üzerinde kurumunuzun logosunun bulunduğu ve isminin yazılı olduğu fidan bağış sertifikaları da düzenleyebiliriz.

Hatıra Ormanı ve fidan bağışı süreci nasıl işliyor?
    Call Now Button
    Cart